— Olen coach, podcaster ja juhtimiskoolitaja, juhtimiskvaliteedi eestkõnelejalink minu CV-
le
— Minu kõiki tegemisi ja töid seob üks läbiv märksõna – juhtimiskvaliteet, olen ligi 20-aastase juhtide ning juhtimise arendamise alase töökogemusega professionaal.

— Keskendun oma töös inimeste mõtte- ja käitumismustrite soovitud suunas muutmisele.

— Muuhulgas pean juba 4-ndat aastat juhtimisalast podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis”, kus püüan koos vestluskaaslastega leida vastust küsimusele: mida tähendab olla edukas juht?

— Hariduselt olen psühholoog, lisaks olen ennast arendanud Taanis gestaltterapeudi õppes (Gestalt Institute of Scandinavia, Taani) ning viimati ka New Yorgis coach’i väljaõppes (Erickson Coaching International, USA).

— Viimati olin töösuhtes operatsioonide juhi (COO) ja juhatuse liikmena aastatel 2016-2019 Suurbritannia ettevõttes MYJAR. Tegemist on veebipõhise eraisikutele laenude andmisega tegeleva fintech-ettevõttega, mille IT organisatsioon, kliendioperatsioonid ja tugifunktsioonid asusid eraldi kohaliku äriühingu näol Tallinnas. Olen uhke, et MYJAR on olnud oma kiire arenguga kaks korda Äripäeva Gaselli-ettevõte, näidates sellise kasvutempo juures ka super kvaliteedi taset – nimelt, 2016. aastal pärjati ettevõte vastutustundliku laenuandja auhinnaga (Responsible Lender Award) ja 2017. aastal pälvisime parima teenindusmeeskonna auhinna (Best Contact Centre Team).

— Aastatel 2014-2016 olin Olympic Entertainment Group’i juhtkonnas personalidirektorina. Olen uhke, et minu eestvedamisel sai Olympic Entertainment Group’i Eesti, Läti, Leedu, Slovakkia ja Malta ettevõtetes juurutatud eesmärgistamis- ja elluviimispraktika (Four Disciplines of Execution), mille tulemusel kasvasid mitmed kriitilised tegevusnäitajad.

— Aastatel 2013-2014 töötasin majandustarkvara juurutamist ja konsultatsioone pakkuvas ettevõttes BCS Itera personalijuhina. Olen uhke, et minu eestvedamisel sai sisuliselt nullist loodud ettevõttesse edukalt toimiv personalijuhtimise funktsioon koos peamiste HR protsessidega.

— Aastatel 2016-2020 aitasin kaasa inimeste juhtimise kvaliteedi kasvatamisele Eestis tegutsedes Eesti Personalijuhtimise Ühingu PARE juhatuse liikmena ning vedades eest PARE tippsündmuse aastakonverentsi korraldust ja sisu juhtimist.

MINUST JA MINU TEENUSTEST LOE TÄPSEMALT  SIIN

Külasta ka Veiko Valkiainen LinkedIn'is.

***